Yılbaşında Sevgiliye Ne Alınır?

Yeni yılda anneniz, babanız, kardeşiniz, arkadaşlarınız derken onlarca kişiye hediye almanız gerekiyor ve bütçenizin yetmeyeceğini düşünüyorsunuz. Üstelik hiçbirini de hediyesiz bırakmak istemiyorsunuz. Bütçenizi sarsmayacak, sevdiklerinizi mutlu edecek ucuz yılbaşı hediyeleri arıyorsanız herkesin seveceğini düşündüğümüz hediye önerileri ile karşınızdayız.

Harfli Ahşap Defter

Aslında yeni yılın vazgeçilmez hediyeleri arasında ajanda yer alır ancak biz daha ilgi çekici ve şık olsun diye sizin için ahşap defter seçtik. Ahşap defter üzerine hediye edeceğiniz kişinin baş harfini yazdırarak ona özel hale getirebiliyorsunuz. Lastikli kilitleme sistemi bulunan defterin yanında doğa dostu kalemi de hediye.

Yılbaşı Evi Mini Kar Küreleri

Kendi küçük mutluluğu büyük hediyelerden biri de mini kar küreleri. Bu sevimli küreler ev şeklinde tasarlanmış olup küre içerisindeki figürler farklılık göstermektedir.

Noel Baba Ve Geyik Kupa Bardak

Beyaz kupa ve sihir kupa olmak üzere iki farklı modeli bulunan kupa bardak noel ruhuna uygun olarak noel baba ve geyik figürleriyle süslenmiş. Siz de bu figürlerin yanına hediye edeceğiniz kişinin fotoğrafını ve isimlerini ekleyebilir, size özel hale getirebilirsiniz.

Yılbaşına Özel Hediye Kovası

Ayıcık anahtarlık, baston şeker, şişe içerisinde drajelerin bulunduğu minik kova sevdikleriniz için muhteşem bir yeni yıl hediyesi olarak sizleri bekliyor. Üzerinde mutlu yıllar mesajı bulunan kova jelatinle hediye paketi yapılarak tarafınıza gönderiliyor.

Fotoğraflı Yılbaşı Sertifikası

Arkadaşlarınıza tüm yıl duvarlarını süsleyecek bir hediye vermek isterseniz mesajınız ve fotoğrafınızla hazırlayacağınız bu sertifikayı tercih edebilirsiniz. Siyah çerçevesiyle birlikte gönderilecek olan sertifikayı duvarlarına asabilir ya da masalarında dekoratif olarak kullanabilirler.

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

Sizin için onsuz geçen zamanın anlamı yoksa verebileceğiniz en güzel hediye saat olacak. Mıknatıs tanelerinden oluşan bu enteresan kum saati hem sevdiklerinize birlikte geçirdiğiniz zamanları hem de onu ne kadar çok sevdiğinizi anımsatacak.

Yılbaşı Çiftleri 2Li Yastık Seti

Yeni yılda isminize özel yastıklarda uyumanın keyfini yaşamak istiyorsanız sevdiğinize bu sevimli yastık setini armağan edebilirsiniz. Hem onu hem de kendinizi mutlu edecek bu set yeni yılın en sevimli hediyesi olmaya aday.

Yorum yapın