Yürüyerek Nasıl Para Kazanılır?

Çok fazla getirisi olmayan ama sizi spora teşvik eden bir sistem olan yürüyerek para kazanma internetteki para kazanma yöntemlerinin en az para kazandıran yöntemidir. Ülkemizde de kullanılan bir kaç tane yürüyerek para kazanma uygulaması vardır.

Hangi Uygulamalardan Para Kazanabilirim

Ülkemizde en çok kullanılan ve diğer uygulamalara göre daha fazla kazandıran 2 adet uygulama vardır. Bunlar:

Sweatcoin

Birçok videoya konu olan bu uygulamada sadece yürüyerek para kazanabiliyorsunuz. Günde 5.000 adım atarak 5 Sweatcoin kazanıyorsunuz. Bu swaetcoinleri 20.000 Sweatcoin olunca çekebiliyorsunuz. 20.000 Sweatcoin 1.000 dolara denk geliyor. Fakat her gün 5.000 adım yürütüp Sweatcoin kazanırsanız ortalama 20 ay sonunda 1.000 dolar kazanabiliyorsunuz. Bu parayı da banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.

Achievement

Bu uygulamada sadece yürüyerek değil bisiklete binmek ve koşmak gibi diğer sporları yaparak da para kazanabiliyorsunuz. Bu uygulamada ayrıca gün içinde yediğiniz yemekleri, yaptığınız işlemleri yazarak da puan kazanabiliyorsunuz. Gün içinde yaptığınız aktiviteleri girerek 6 puan, egzersizleri yaparak 80 puan kazanabilirsiniz. 10.000 puan kazandıktan sonra parayı çekebiliyorsunuz. Bu da 10 dolara denk geliyor. 10.000 puan kazanabilmek için de ortalama 5 ay aynı şekilde işlemler yapmanız gerekiyor.

En Çok Düşülen Hatalar

İnsanlar yürümek yerine daha kolay bir şekilde elleriyle telefonu ileriye geriye sallayarak para kazanabileceğini düşünüyorlar. Ama bu uygulamalar gelişmiş uygulamalardır ve sizin konumunuzu algılayıp yürümüş olarak kabul etmez. Bu yüzden bu tür uygulamaları kandırmayı denemeyin. Bazı uygulamalar sadece uyarsa da bazı uygulamalar sizi direk sistemden uzaklaştırabilirler.

Bunun gibi uygulamaları az para kazandırıyor diye indirmemek aslında yanlıştır. Uygulama az para kazandırabilir fakat size kimse yürürken para vermez, bu uygulamalar verir. Telefonunuza kurduktan sonra bir daha içine hiç girmeseniz bile bir gün telefonunuzu kurcalarken bu uygulamaya da girip içindeki parayı çekebilirsiniz. Veya parasal anlamda zor zamanlarınızda bu uygulamaya girerek iyi ki indirmiştim diyeceksiniz.

Alternatif Uygulamalar Var Mıdır?

Bunun dışında tabii ki alternatif uygulamalar vardır. Fakat bu uygulamalardakinden daha fazla para kazandırmaz. Bu yüzden bu iki uygulamadan birini veya ikisini kullanmak sizin için yeterli olacaktır.

Yorum yapın