Zihin Açıcı Besinlerin Başında Havuç Suyu Geliyor

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Zihin açma kürü’nü mutlaka deneyin! Eğer zihin yorgunluk çekiyorsanız tam size göre kür tarifi burada. Zihin açmak için neler yapılır gibi bir çok arayış içinde olabilirsiniz bu kür tamamen doğal yapılması da çok basit kürümüzü her evde bulunan bir sebzeden yapacağız. Havuç evet havuç’un bir faydası da zihin açmaya yardımcı olmasıdır.

Evet sözü fazla uzatmadan tarifimizi verelim isterseniz.

Zihin Açma Kürü

2-3 adet havuç ayarlayalım bu havuçlarımızın suyunu sıkacak kullanarak çıkaracağız yaklaşık bir çay bardağı dolana kadar havuç suyu çıkaracağız.

Gelelim kullanımına 1 ay kadar bu kürü kullanmaya devam edeceğiz nasıl mı her akşam yatmadan önce 1 çay bardağı havuç suyu içilecek unutmayın bir ay boyunca düzenli olarak devam edeceğiz.

Bu kürü özellikle çocuklarımıza içirelim ki derslerinde başarılı olsunlar. Unutmayın zihni açık olan çocuk başarılı olur. Bu kürümüz sayesinde zihin nasıl açılır sorusuna da cevap vermiş olduk birde tatlandırıcı kullanılan hazır gıdalardan mümkün mertebe kaçınacağız.

Yorum yapın