Zoom Nedir? Zoom Programı Nasıl Kullanılır?

Günümüzde en çok kullanılan program olup herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir uygulamadır.

Zoom Nedir? Covid-19 sürecinde virüsten koruna bilmek için insanlar evlerinde işlerini, toplantılarını kullandığı bir uygulama.. Şuandaki salgın nedeni ile çocuklarımız okuyan öğrencilerimiz okula gidemedikleri için zoomdan eğitim görerek öğretmenlerinde yüz yüze ders anlata bildiği okuldaymış gibi birebir ders yapabilmektedirler. Evdeki bayanlar ve baylarda hoca eşliğinde spor yapa bilme imkanı sunmakta evde kalarak sağlıklı bir yaşam kalitesi sunulmaktadır. Buradan her türlü imkanı size sunmakta olan bir programdır.

Zoom Programı Nasıl Kullanılır?

Öncelikle internet üzerinden yada android telefonunda play store, iPhone-apple telefonunda Apple store den rahatlıkla ücretsiz indire bilirsiniz.
İndirilmesi basit olduğu gibi kurulumu da çok kolaydır sizi uğraştırmadan kurabilirsiniz..

Zoom Programı Kurulumu;

İndirdiğiniz uygulamayı açıyoruz açılan ekran üzerinden ‘ SİGN UP FREE ‘ seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan ekrana ‘E- MAİL’ adresimizi yazıyoruz. E-MAİL adresimize gelen doğrulama kodunu aldıktan sonra ‘DOWNLOAD & RUN ZOOM’ kısmına tıklayarak programı çalıştıra bilirsiniz. Çalıştırdığımız programı size karşı tarafın yada sizin yollayacağınız ‘ID ADRESİ’ göndermesi ile o kişilerle görüşme sağlayabilirsiniz.

İster uygulamada görüntülü yada sesli konuşmak istemezseniz onları kapatma seçeneğini de sunmakta size.. Kısacası covid-19 da bizi kurtaran ve kolaylık sağlayan uygulama ben memnunum umarım sizlerde memnun kalırsınız zoomdan ..

Yorum yapın