Zula Hp Nasıl Kazanılır?

Bugünkü yazımızda Zula oynayan oyuncular için Zula HP Nasıl Kazanılır? sorusunun cevabını vereceğiz. Oyun içinde para birimi olarak yer alan hediye puanı kazanmak istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Zula’da farklı para birimleri yer almaktadır. Bunlar Zula Puanı (ZP), Hediye Puanı (HP) ve Zula Altını (ZA) olmak üzere toplamda 3 tane bulunmaktadır. Bu para birimlerini kullanarak oyun içinde kasa açabilir ve kullandığınız silah, aksesuar vb eşyaları geliştirebilirsiniz.

Zula oyunun içinde yer alan HP terimi para birimi olarak geçmektedir. Verilen bu HP’leri kullanarak oyundaki silahlarınızı, aksesuarları ve eşyalarınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca verilen Hediye Puanlarını kullanarak yeni kostüm ve karakterler alabilirsiniz.

Sizlerde FPS türünde yer alan Zula’yı oynuyorsanız ve hediye puanlar kazanmak istiyorsanız söyleyeceğimiz adımları yaparak kazanabilirsiniz. Hediye puanı kazanmak için farklı yollar bulunuyor bunlar: Harca Kazan ile Kazanma, Hediye Puanı Kasası Açarak HP Kazanmak ve E-Pin Alarak HP Kazanma olmak üzere toplamda üç tane farklı yol bulunuyor.

Harca Kazan İle Hp Kazanma

Zula içinde yer alan Harca Kazan ile HP Kazanma yönteminde siz Zula altın harcadıkça hediye puan kazanırsınız. Yani siz ne kadar fazla Zula altın harcarsınız beraberinde o kadar fazla hediye puan kazanmış olursunuz. Fakat Zula altınınızı harcadığınız zaman verdiği hediye puanın sayısı net değil. Yani oyunun vereceği hediye puan sayısı değişiklik gösterebilir.

Hediye Puanı Kasası Açarak Hp Kazanma

Zula oyunun içinde mağazada yer alan hediye puanı kasasını 2000 Zula altınınızı kullanarak açarsanız Hediye Puan elde etmiş olursunuz. Bu açacağınız kasanın içinden şansınıza göre 500 ile 10000 arasında Hediye Puan çıkabilir.

E-Pin Alarak Hp Kazanma

Zula oyununda Hediye Puan almak için yapılabilecek son yöntem ise E-Pin satın almaktır. Oyun içinden yukarı tarafta yer alan altın yazan yerin üzerine gelin ve E-Pin’i seçin. E-Pin’i seçtikten sonra istediğiniz kadar Zula altını satın alın. Yukarıda da yazdığımız gibi alacağınız bu Zula altınları ne kadar fazla olursa ve ne kadar fazla harcarsanız o kadar Hediye Puanı gelmektedir.

Zula Hakkında Bilgi

FPS türünde yer alan Türk yapımı Zula oyunu 22 Şubat 2015 tarihinde çıkış yapmıştır. Zula oyunu MadByte Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun dağıtımcılığı ise Lokum Games tarafından yapılmaktadır. Türk yapımı olan oyun 2016 yılında ülke dışına çıkarak Brezilya’da Playspot firması tarafından yayımlanmıştır. Eğer sizler bu oyunu indirip oynamadıysanız Zula’nın resmi sitesine girerek ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum yapın